„Na skraju raju"

„Na skraju raju" jest zbiorem fraszek, limeryków, aforyzmów, odnoszących się do codziennego życia, wydarzeń ze świata polityki i mediów, a nawet do cech i przywar rodaków. Nadaje się na prezent dla każdego, poprawi humor, rozśmieszy, przyniesie chwilę relaksu. Utwory te powstawały w okresie kilkunastu lat. Autor podkreśla, jak ważne jest zachowanie dystansu do świata i siebie samego. W tej żartobliwej publikacji wskazuje, że niewiele trzeba, żeby człowiek był szczęśliwy. Wystarczy tylko odrobina szacunku dla przeszłości, osiągnięć naszych ojców, a także szacunku do drugiego, mieszkającego obok nas człowieka. Fraszki łatwo pozostają w pamięci, uczą refleksji. Książka jest bogato ilustrowana rysunkami „raju’ autorstwa Leszka Bondarowicza, nieżyjącego już artysty grafika, również związanego ze Strachowicami.

 

Książkę „Na skraju raju" (s. 245) wydało Wydawnictwo Bellona – Warszawa, wrzesień 2010 oraz Wydawnictwo Nasze Serce Obieżyświat, luty 2020r.

„Na skraju raju" (okładka miękka)

30,00 Czytaj dalej

"Na skraju raju" (okładka twarda)

35,00 Czytaj dalej

Bezpieczne zakupy on-line

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych